Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Z tej okazji w dniu 24.11.2023 r. grupa Piratów uczestniczyła w podsumowaniu konkursu pt: ” Mój Przyjaciel Miś”. Dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami w postaci książek.

Cała grupa Piratów przyszła do przedszkola ze swoim “przyjacielem” – swoim ulubionym misiem :). Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe i wiele wiele innych ciekawych misiaków 🙂 Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię Pluszowego Misia, bawiły się do znanych misiowych przebojów, poznały misie z ” dawnych lat ” – z dzieciństwa swoich dziadków oraz rodziców, bawili się w teatr oraz wykonały pracę plastyczno-techniczną – Miś z balonami ”.

Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Skip to content