boy, child, comic characters-1300136.jpg

PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w Festynie Rodzinnym. Było nam niezmiernie miło Państwa gościć. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i organizacji doskonałej imprezy rodzinnej. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy pomagali w organizacji i wspierali rzeczowo całą imprezę. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie.  

Dziękuję pracownikom przedszkola – zarówno nauczycielom, jak i obsłudze – za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy. Ogromnie Państwu za to dziękuję.

Dzięki nam dorosłym nastrój dziecięcego świata udzielał się wszystkim uczestnikom zabawy, przynosząc wiele przeżyć i emocji. Radość w oczach dzieci, wzruszenie na twarzach dorosłych świadczą o tym, że spotkanie było udane i warto było je zorganizować. Tego typu spotkania pomagają nam w tworzeniu szczerych i serdecznych więzi, integracji dwóch środowisk – domu rodzinnego i przedszkola, a także pozyskiwaniu wielu życzliwych sprzymierzeńców. 

Dzięki Państwa obecności dzieci na pewno zapamiętają ten dzień na długo.

Skip to content